0907701380 Slovensko Orange

  • 0907 701 380 +421 907 701 380 Ďalšie formáty čísla:
  • 643 Počet zobrazení:
  • 15.7.2020 Posledné zobrazenie:
  • Hodnotenie:
    4 - Obťažujúce
  • 2 Počet komentárov:
  • 7.1.2014 Posledný komentár:

Ak máte nevyžiadaný hovor, dostali ste nechcenú SMS správu alebo len máte zmeškaný hovor z telefónneho čísla 0907701380, ktoré nepoznáte a chcete o ňom viac informácií, s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste jediný. Na tejto stránke sa môžete pozrieť na komentáre ostatných k telefónnemu číslu 0907701380.

Chcete blokovať nevyžiadané hovory a vedieť kto volá?

Potom je priamo pre vás určená aplikácia KtoMiVolal. Nainštalujte si túto bezpečnostnú aplikáciu do svojho mobilného telefónu a aplikácie začne ihneď blokovať nevyžiadané hovory podľa vášho nastavenia vrátane identifikácie ďalších neznámych čísel.

Teraz v službe Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Ak k telefónnemu číslu 0907701380 ešte žiadne komentáre neexistujú, buďte prvý a zanechajte prosím komentár, aby ste tak pomohli ostatným.

Všetky komentáre k číslu 0907701380

dátum komentár
7.1.2014
Mne tiež volá´ ´pán Ing ´´ z tohto čísla pravidelne dvakrát ročne. Naposledy mi volal dnes. Navrhoval nejaký index strachu, lebo očakavá, že burza v priebehu nasledujúceho polroka bude klesať. Musím ale povedať, že mi volal s tým už aj minulý rok v septembri a vtedy hovoril, že burza v októbri bude klesať . Nakoľko som už robil nejaké obchody na burze cez iného obchodníka , tak som odsledoval jeho tip. A začiatkom októbra naozaj burza klesala tak ako hovoril kvôli dlhovému stropu, veď vtedy investorov strašili s bankrotom USA. A vtedy index strachu naozaj poriadne vyskočil, dalo sa na tom zdovjnásobiť vklad. Mne to nepripadá ako nejaký obyčajný arogatný telefonista, ale je určite odborne pripravený človek a jeho ,, prednášky´´ majú určitu logiku. On bol prvý z tých , ktorý mi navrhoval kupovať Bitcoin. Podľa mňa má zmysel špekulovat teraz napokles, keď trhy sú historických maximách . Otázka ale je či znova bude mať pravdu?!!!
Neznáme Neutrálne
27.11.2013
Je to obchodnik, ktory obchoduje na burze s opciami, konkretne najviac frci na tzv "indexe strachu". Zavolal bez odporucania, podla mojho dojmu vyhladava klientov - konatelov z obchodneho registra. Prvy kontakt bol ok, poslal mi login na skusobne demo pre obchodovanie. Pri prvom kontakte som od neho chcel aj nejake podporne materialy, kedze tvrdil, ze obchodovat s 5 000€ ani nema zmysel - skor by sme sa mali bavit o sume 20 000€ a viac. Neobchodujem s ludmi, ktori mi len tak zavolaju a uz vobec nie, ak hovorime o takychto cislach. Musel som si k tomu najst nejake info na webe, prestudoval som to a vyhodnotil ako vysoko rizikovy business. Nie nerealny, ani podvod ale obchod s vysokym rizikom na ktory som nebol ochotny pristupit. Dohodli sme sa, ze mi zavola o 3 dni. V tom case som zial neplanovane odcestoval do zahranicia, volal mi, no nebol som dostupny. Potom uz nevolal. Ozval sa mi po cca 3 mesiacoch, pricom som sa mu snazil vysvetlit, ze do toho nepojdem a ze som uz medzicasom kupil nehnutelnost. Nepustil ma poriadne k slovu stylom "mne je to jedno kam ste to investoval, kupil ste si zaprdenu nehnutelnost, nezdvihol ste mi telefon, ked sme sa dohodli, nezaregistroval ste sa na stranke, ktoru som vam poslal...a vobec - co si to dovolujete nedvihat mi telefon, ked vam volam....." v tom momente som polozil telefon a som rad, ze som s tymto clovekom nezacal riesit ziadny obchod. Je to egocentricke arogantne hovado. Neodporucam Vam ani dvihat mu telefon. Nie kvoli businessu, ktory riesi ale kvoli jeho osobe.
Neznáme Obťažujúce