Mobilná aplikácia KdoMiVolal pre identifikáciu a blokovanie hovorov

KtoMiVolal je mobilná aplikácia pre Android pre zistenie informácií o telefónnych číslach, ktorá využíva vyhľadávač telefónnych čísel KtoMiVolal.eu, čo je rozsiahla užívateľská databáza telefónnych čísel marketingových agentúr, telefónnych operátorov, bánk, poisťovní a ďalších firiem. Tieto vykonávajú nevyžiadané telefónne ponuky, hovory alebo len telefónne čísla prezváňajú, čím nás samozrejme veľmi otravujú a vyrušujú.

Aplikácia vás väčšinou upozorní na obťažujúce alebo marketingové hovory a vy sa tak nemusíte už báť, či hovor môžete zdvihnúť. Aplikácia tiež umožňuje nevyžiadane a reklamné hovory blokovať na základe nastaveného hodnotenia.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Užitočné vlastnosti aplikácie

  • pri prichádzajúcom hovore sa zobrazuje notifikácia k telefónnemu číslu, ktoré má v databáze záznam (komentár hodnotenie alebo identifikáciu)
  • automatické blokovanie prichádzajúcich hovorov z telefónnych čísel, ktoré majú obťažujúce alebo negatívne hodnotenie (pravidlá pre blokovanie možno upraviť v nastavení)
  • zobrazenie zoznamu prichádzajúcich a zmeškaných hovorov vrátane hodnotenia a identifikácie k číslam, ktoré sa nachádza v databáze
  • možnosť vyhľadávania telefónnych čísel v databáze a zobrazenie ich hodnotenia
  • ku každému telefónnemu číslu je možné zobraziť detail s informáciami a hodnotením z databázy vrátane komentárov užívateľov
  • v detaile telefónneho čísla je možné vložiť vlastný komentár s hodnotením a prípadne číslo zablokovať
  • denné aktualizácie databázy telefónnych čísel

Návod na používanie mobilnej aplikácie KtoMiVolal pre Android a pre iPhone (iOS).

Najčastejšie otázky k aplikácii a riešenie problémov s používaním nájdete na tejto stránke.

Nastavenie oprávnenia na zobrazovanie upozornení v Androide 9 a 10 (alebo vyššie).

Ochrana súkromia

Aplikácia KtoMiVolal kontroluje telefónne čísla proti databáze stiahnuté v pamäti telefónu a v žiadnom prípade neposiela žiadne informácie na internet mimo váš telefón. Aplikácia tiež nevyžaduje priamy prístup k telefónnemu zoznamu a kontaktom v telefóne, ale iba k zoznamom hovorov. Kvôli blokovaniu hovorov a notifikáciám pri prichádzajúcich hovoroch aplikácia vyžaduje oprávnenia prístupu k týmto vlastnostiam telefónu.

Ak narazíte v aplikácii na nejakú chybu alebo problém alebo by ste chceli nejakú užitočnú funkciu doplniť, neváhajte nás kontaktovať na emailu info@ktomivolal.eu alebo na Facebooku.

Ďakujeme!

Tím KtoMiVolal.eu