0912 Slovensko

  • 3839 Počet zobrazení:
  • 18.4.2024 Posledné zobrazenie:
  • Hodnotenie:
    4 - Obťažujúce
  • 1 Počet komentárov:
  • 29.1.2014 Posledný komentár:

Ak máte nevyžiadaný hovor, dostali ste nechcenú SMS správu alebo len máte zmeškaný hovor z telefónneho čísla 0912, ktoré nepoznáte a chcete o ňom viac informácií, s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste jediný. Na tejto stránke sa môžete pozrieť na komentáre ostatných k telefónnemu číslu 0912.

Chcete blokovať nevyžiadané hovory a vedieť kto volá?

Potom je priamo pre vás určená aplikácia KtoMiVolal. Nainštalujte si túto bezpečnostnú aplikáciu do svojho mobilného telefónu a aplikácie začne ihneď blokovať nevyžiadané hovory podľa vášho nastavenia vrátane identifikácie ďalších neznámych čísel.

Teraz v službe Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Ak k telefónnemu číslu 0912 ešte žiadne komentáre neexistujú, buďte prvý a zanechajte prosím komentár, aby ste tak pomohli ostatným.

Všetky komentáre k číslu 0912

dátum komentár
29.1.2014
Ocovi volali , že vyhral nejakých 100 minut . Spolocnost sa volá smartcalling resp. niečo velmi podobný názov . Z mojho pohladu je to čisté zneužívanie starších ludí ktorý nevedia chodit vo veciach ohladom mobilných služieb. A najlepšie na tom celom je , že číslo ktoré používa od operátora o2. Tak by ma velmi zaujímalo kto beztrestne predáva čísla svojich klientov tretej stane bez súhlasu a vedomia samotného klienta
Telemarketing Obťažujúce