0944240724 Slovensko

  • 0944 240 724 +421 944 240 724 Ďalšie formáty čísla:
  • 641 Počet zobrazení:
  • 30.9.2022 Posledné zobrazenie:
  • Hodnotenie:
    4 - Obťažujúce
  • 5 Počet komentárov:
  • 5.4.2022 Posledný komentár:
  • Finančné služby Typ čísla alebo volania:

Ak máte nevyžiadaný hovor, dostali ste nechcenú SMS správu alebo len máte zmeškaný hovor z telefónneho čísla 0944240724, ktoré nepoznáte a chcete o ňom viac informácií, s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste jediný. Na tejto stránke sa môžete pozrieť na komentáre ostatných k telefónnemu číslu 0944240724.

Chcete blokovať nevyžiadané hovory a vedieť kto volá?

Potom je priamo pre vás určená aplikácia KtoMiVolal. Nainštalujte si túto bezpečnostnú aplikáciu do svojho mobilného telefónu a aplikácie začne ihneď blokovať nevyžiadané hovory podľa vášho nastavenia vrátane identifikácie ďalších neznámych čísel.

Teraz v službe Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Ak k telefónnemu číslu 0944240724 ešte žiadne komentáre neexistujú, buďte prvý a zanechajte prosím komentár, aby ste tak pomohli ostatným.

Všetky komentáre k číslu 0944240724

dátum komentár
5.4.2022
po predstavení sa menom a firmou - číslo je evidované na firmu, tak ihneď zložil.
Neznáme Neutrálne
22.12.2021
ľudia, komentujte a uvádzajte, ak ste si našli na tohto šmejda číslo medzi zmeškanými, alebo ste zdvihli. Priznajte to, hľadajte to číslo v Googli a overujte si informácie. Nenechávajte si to len pre seba. Nech je jasné, kedy vyvoláva a nech je jasné, v akej intenzite pôsobí. Drzák drzý, fagan s tým jeho finančným spamom. Absurdné tvrdenia o finančnej príležitosti a portfóliu a investíciách. Trepe také šialenosti, že to ani nedáva logiku. Disponuje osobnými údajmi o tých, komu volá, ale odmieta povedať, odkiaľ tie údaje má. Urobil niekoľko fatálnych chýb. Podala som sťažnosť na hneď tri potrebné miesta. Nemienim tolerovať, že nejaká špina vie o mne toľko a ešte sa ma pokúša oblbnúť hovadinou o finančnej príležitosti. Predstavuje sa menom niekoho, kto pôsobí vo finančníctve, ale nie je tým Nemčekom.

Telefonát nepríjemný, arogantný, veľmi nechutný.
Finančné služby Negatívne
16.11.2021
Nepochopím, ako je možné, že niekto takýto môže existovať a "podnikať". Predstavil sa ako Peter Nemček, vedel o mne všetko možné. Osobné údaje - ale vy o ňom neviete vôbec nič. Netušíte, kde má aký excel databázu čoho všetkého o vás a hlavne prečo tým disponuje. Vystupuje profesionálne, hoci nerozumiete, prečo zostavuje zoznam ľudí na investovanie a prečo má nejakú skvelú ponuku o ktorej tiež nič neviete. Nerozumiete, kde vzal číslo a všetky múdrosti o vás. To najdrsnejšie, je, ako obráti náladu a slovník, keď sa ho spýtate, že nerozumiete, čo chce a prečo volá. Začne byť nepríjemný, jeho slovník je odporný. Toto nie je profesionál. Ak by bol profesionálom s dobrými úmyslami, nikdy by si nedovolil vystupovať tak, ako to prezentuje, keď Vám volá nevhod a cítite sa neistý. Lebo vtedy to nie je žiaden profesionál. Keďže nie je jasné, pre koho pracuje, čo má za lubom a prečo toto robí, odporúčam nahlasovať na SOI - keďže ide jednodznačne o finančné služby, obchodnokomerčnú aktivitu. Prípadne odporúčam tým, ktorých niekam dotiahol, aby zhodnotili. do ako veľkých sračiek ich týmto dostal
Obťažujúce volanie Negatívne
7.10.2021
investovanie
Finančné služby Negatívne
15.7.2021
investovanie
Finančné služby Obťažujúce