0948189950 Slovensko

  • 0948 189 950 +421 948 189 950 Ďalšie formáty čísla:
  • 460 Počet zobrazení:
  • 23.4.2024 Posledné zobrazenie:
  • Hodnotenie:
    4 - Obťažujúce
  • 1 Počet komentárov:
  • 17.1.2014 Posledný komentár:

Ak máte nevyžiadaný hovor, dostali ste nechcenú SMS správu alebo len máte zmeškaný hovor z telefónneho čísla 0948189950, ktoré nepoznáte a chcete o ňom viac informácií, s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste jediný. Na tejto stránke sa môžete pozrieť na komentáre ostatných k telefónnemu číslu 0948189950.

Chcete blokovať nevyžiadané hovory a vedieť kto volá?

Potom je priamo pre vás určená aplikácia KtoMiVolal. Nainštalujte si túto bezpečnostnú aplikáciu do svojho mobilného telefónu a aplikácie začne ihneď blokovať nevyžiadané hovory podľa vášho nastavenia vrátane identifikácie ďalších neznámych čísel.

Teraz v službe Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Ak k telefónnemu číslu 0948189950 ešte žiadne komentáre neexistujú, buďte prvý a zanechajte prosím komentár, aby ste tak pomohli ostatným.

Všetky komentáre k číslu 0948189950

dátum komentár
17.1.2014
Pani alebo slečna sa predstavila ako "Informačné centrum", vraj má na mňa "odporučenie" /nedostali sme sa k tomu od koho/, že by som mohla mať záujem o nejaké zľavy a možnosti ušetrenia, a či mám na ňu čas, aby mi to vysvetlila. Keď som sa spýtala, nech mi povie, keďže sa predstavila, že zastupuje "informačné centrum", tak informačné centrum ČOHO???, zneistela, zostala trošku nervózna, že to mi nevie stručne vysvetliť, vraj práve preto potrebuje môj čas, aby mi to vysvetlila. Ja som argumentovala, že predsa k názvu "Informačné centrum" prináleží stručné zameranie, že to mi snáď môže povedať a potom uvidíme, či budeme ďalej náš dialóg rozvíjať. To už znervóznela dosť výrazne a tlačila ma len do toho, že si ju musím vypočuť a to sa nedá stručne... Potom už zvyšovala hlas /nedá sa presne do detailov opísať náš dialóg, priznám sa, vychutnávala som si ju, keďže som jej dostatočne argumentovala svoj postoj a zrejme bola pripravená na jednoduchšiu komunikáciu/. Pochopila, že proti mojim argumentom neobstojí jej neustále omieľanie, že firma sa tak volá /IC/ a ona za to nemôže a nevie mi stručne vysvetliť, čoho sa to Informačné centrum týka :-) Krááásny odrb, prepáčte mi expresívny výraz. Otravuje v piatok podvečer a chce po vás drahocenný čas, ktorý máte obetovať na ich nacvičené odrby. Ja chápem, že ľudia sa snažia prežiť a nejakým spôsobom zarobiť peniažky, ale toto je už fakt otravné. Odhliadnuc od toho, že denno denne máme s kolegom každý v priemere 2 telefonáty v podobnom duchu. PS: Zabudla som poznamenať, že okrem priezviska ma oslovila táto pani /or slečna/ veľmi žoviálne /netušila, ako to dopadne/ zdrobneninou krstného mena. Milé, nie??? :-) Uzatvorím to však tým, že toto číslo patrí medzi OTRAVNÉ, OBŤAŽUJÚCE, oberajúce vás o čas!
Neznáme Obťažujúce