7604 Slovensko

 • Kto to volá:
  Správy zo zoznamky
 • 2476 Počet zobrazení:
 • 25.5.2019 Posledné zobrazenie:
 • Hodnotenie:
  4 - Obťažujúce
 • 16 Počet komentárov:
 • 6.12.2018 Posledný komentár:
 • SMS Typ čísla alebo volania:

Ak máte nevyžiadaný hovor, dostali ste nechcenú SMS správu alebo len máte zmeškaný hovor z telefónneho čísla 7604, ktoré nepoznáte a chcete o ňom viac informácií, s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste jediný. Na tejto stránke sa môžete pozrieť na komentáre ostatných k telefónnemu číslu 7604.

Chcete blokovať nevyžiadané hovory a vedieť kto volá?

Potom je priamo pre vás určená aplikácia KtoMiVolal. Nainštalujte si túto bezpečnostnú aplikáciu do svojho mobilného telefónu a aplikácie začne ihneď blokovať nevyžiadané hovory podľa vášho nastavenia vrátane identifikácie ďalších neznámych čísel.

Teraz v službe Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Ak k telefónnemu číslu 7604 ešte žiadne komentáre neexistujú, buďte prvý a zanechajte prosím komentár, aby ste tak pomohli ostatným.

Všetky komentáre k číslu 7604

dátum komentár
6.12.2018
Zlodejstvo, okrádanie ľudí priamo cez operátora, veď už dávno mal to číslo zablokovať a podať trestné oznámenie.
Ale zrejme, nejaké to percento ide do vrecka kompetentným...
SMS Negatívne
25.10.2016
Mne kazdy mesiac stahuju po2-5 eur a o2 s tym nic nechce mat,,,ich vyjadrenie je ze pokial to mam vo vypise tak to musim jednoducho zaplatit....Pritom som clovek ktory neposiela absolutne ziadne sms....je to extremna zlodejina....
howedaaaaaaaaaaaa
SMS Negatívne
26.8.2014
tak to by ste mohla lebo ja som zufala tiez mna tiez odrbali mne orange naratali za 4.mesiace po 50euro co som vobec taku sumu neplatila a to len koly tym sms od 76O4 zabit ich je malo
Neznáme Neutrálne
27.2.2014
takto sa páni a dámy novodobo bezprácne ojebáva !!! Bastardi pošlú trebárs emailom reklamu - anketu, kde zodpoviete zopár otázok , samozrejme akože za možnosť vyhrať nejakú pitchovinu, kde nakoniec chcú aby ste zadali svoje tel. číslo. Potiaľto by sa ešte nič nestalo. Na váš telefón príde SMS s kódom, trebárs v tvare QWE2T6B, ktorý máte zadať do SMS správy na číslo trebárs 7604 - týmto spôsobom spárovali váš mobil /číslo, kód, SMS/ a odčítavanie vašich peňazí cca 6,50 eur týždenne sa môže začať !
sken takéhoto ojebu: http://s29.postimg.org/iy55wlsdj/ojeb.jpg
Neznáme Neutrálne
27.2.2014
Ešte by som k tej predchádzajúcej správe chcela doplniť, že keď som sa informovala na Orange, bolo mi poskytnuté inf. ohľadom sms správ , za ktoré som mala učtované. Ale keď som sa pýtala, že čo je to za číslo, pracovnik mi povedal že nevie, ale poradil mi, aby som si dala do Googlu že čo to je za číslo. Preto viem, že ten pracovník určite vedel , lebo určite nie som jediná , ktorá sa o to číslo inf..A tak som sa dozvedela aj o Vás , aké máte problémy.
Neznáme Neutrálne
27.2.2014
To v tomto štáte nikto nič s tým nič neurobí,čo robí operátor Orange, keď dovolí aby cez neho prechádzajú také SMS správy , ktoré takto okrádajú ľudi. Ja som tiež jedna z Vás, ktorá dostala faktúru, kde bolo naučtované za jeden deň 4 krát po 2 EU. A to nie jeden deň. Preto sa pýtam , prečo Orange nezistí komu to číslo patrí a nezverejni to. Mi obyčajný ľudia sa ako k tomu dostaneme.? Alebo sa nájde odvážlivec ktorý to číslo udá Polícii.
Neznáme Neutrálne
1.2.2014
Ak má niekto nejakú adresu alebo bližšie informácie o tomto čísle a sídle tej firmy ktorá to sprostredkováva, nebodaj o konkrétnom mene či adrese adepta na spravodlivosť ktorý si myslí že je dobré okrádať ľudí, tak ma prosím kontaktujte na firerider15@azet.sk . Vopred ďakujem
Neznáme Negatívne
24.1.2014
ja mam asi pät sms ztohoto cisla...prijatych aj odoslanych...dokonca mi poslali nejaky kod...a prisla mi nejako zvlast väcsia faktura.co je to?Kam sa teraz obratit???
Neznáme Neutrálne
16.1.2014
dobrý večer dnes ma skoro vystrelo ked nam bolo naučtované okolo 2Oe na fakture za nejake sms ktoré sme vobec neposielali čo to ma znamenat????
Neznáme Negatívne
13.1.2014
Dobrý deň, keby sa sem dal dať súbor, tak Vám ukážem výpis, že Vaše 3,33 eur je nič, pretože mne počas jedného fakturačného obdobia narátali 80 eur bez dph.
Pritom nič cez telefon neplatím ani nepotvrdzujem.
Tento týždeň to budem riešiť buď mojim právnikom alebo navštívim firmu a potom Vám všetkým môžem poslať ich adresu na vypálenie!!!!
Neznáme Negatívne
25.12.2013
Nwpoznam ich a stiahli mi podla sms 2 eura viete poradit kdo to je
Neznáme Negatívne
18.12.2013
Nikdy som na toto sms neposielal žiadnu sms ani som si nič neaktivoval a prišla mi faktúra v ktorej som mal od tohoto čísla fakturované dve sms jednu za 5 centov a druhú za 3,33 € samozrejme bez dph
Neznáme Negatívne
1.11.2013
žiadali zaslať na toto číslo SMS po vyplnení dotazníka a že pošlú verifikačný kod, kod skutočne poslali, ale vobec nefungoval, kód posielali z čísla 76007
SMS Negatívne
1.11.2013
robia podvody na zoznamovacích stránkach
SMS Negatívne
20.8.2013
Poslala som tiež SMS na to číslo preto že to malo byť potvrdenie jednej stránky čo som na nej bola ohľadom práce a potom už mi len prišlo že kredit je menší a toľko mi strhlo a tak môj kredit bol úplne fuč fuč .... :( až do mínusu ma dostali :( no poučila som sa ale tak aby ste vedeli čo to robia.....
Neznáme Negatívne
29.7.2013
vybili mi po odoslaní sms celý kredit
Neznáme Negatívne

Ďalšie podobné telefónne čísla